facebook icon

Ubytovanie
v horskej chate

Ubytovanie
v komfortnej izbe

Kompletný cenník ubytovania v Lopušná dolina resort platný od 1.6.2021

[instagram_feed]

Výhodné pobytové balíčky

Vyberte si zo širokej škály výhodných pobytových balíčkov počas celého roka

hviezdičky

Strávili sme v hoteli 3 noci a môžeme hotel len a len odporúčať. Personál bol milý a ústretový. Hlavne slečna Patrícia na recepcii, bola fakt úžasná, čo sa týkalo prístupu k nám ako hosťom. Izby boli čisté a útulné. Jedlo v hotelovej reštaurácii bolo vynikajúce, kuchár by si zaslúžil michelinskú hviezdu, obsluha bola tiež na jednotku, hneď pri príchode, keď sme nahlásili číslo izby vedeli, že som alergik a počas celého pobytu sa podľa toho k nám správali. Vždy sme sa dobre najedli aj s ohľadom na moju alergiu ( bkm+laktóza). Počas pobytu sme využili wellness aj masáže a boli sme veľmi spokojní. Nemáme k hotelu žiadnu výčitku, ubytovanie, strava aj personál boli na jednotku. Ďalšou výhodou je, že sa tu dá uplatniť Callio pobytový poukaz. Radi sem znovu zavítame aj počas iného ročného obdobia, príroda v okolí je nádherná a hotel predčil naše očakávania.

Eva Tomšíková Ferjenčíková, Bratislava

hviezdičky

Vyslovujem obrovské poďakovanie za prípravu a celý priebeh oslavy 70. výročia založenia našej ZŠ Mierová Svit. Ďakujeme pani Tripšanskej za pomoc, ľudský prístup, ochotu, pánovi kuchárovi za chutné jedlo a krásne prostredie. ĎAKUJEME.

Elena Berezovskijová, Svit

hviezdičky

Boli sme absolútne spokojní, aj keď sme mali zľavový kupón zo zľavového portálu, profesionálne služby, veľmi milý a ochotný personál, perfektné raňajky, môžeme len doporučiť 🙂

Klára Brčičová, Čadca