Ubytovanie Lopušná Dolina

Všetko čo potrebujetepre vašu dovolenku

Rezort je vybudovaný v prostredí, v ktorom vám na oddych a trávenie s rodinou nebude nič chýbať. Prostredie rezortu ponúka miesta kde si oddýchnete, načerpáte novú energiu alebo sa športovo vyžijete v každom ročnom období. Lopušná dolina Resort ponúka rekreáciu 2 typy ubytovania:Ubytujte sa v drevených chatách


CHATY ponúka ubytovanie v deviatich horských chatách, ktoré boli do prevádzky uvedené v lete 2019. Chaty majú spolu 69 pevných lôžok, sú priestranné a plne vybavené t.j. sociálne zariadenie, kuchynská linka s inventárom, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský stôl, rozkladací gauč, ktorý sa dá využiť ako prístelka, tri spálne        ( dve na poschodí a jedna na prízemí ), TV so satelitným pripojením a wifi pripojenie na internet.

Chaty disponujú kapacitou 8 pevných lôžok v jednej chate s možnosťou prístelky pre 2 osoby na rozťahovacom gauči. Chata č.9 je menšia, s kapacitou 5 pevných lôžok a možnosťou prístelky na rozkladacom gauči.

Bonusom každej chát je vlastná terasa a posedenie pri murovanom ohnisku. Na dobrý kotlíkový guláš máte K dispozícii mriežku na grilovanie, grilovací set a sekerka na rúbanie dreva.

Overiť dostupnosť


Hotelové izby


Hotelová časť resortu ponúka ubytovanie v 14 dvojposteľových izbách, pričom v 12 z nich aj s možnosťou prístelky. Táto časť resortu tak disponuje celkovou kapacitou s prístelkami 47 lôžok. V roku 2015 prešla kompletnou rekonštrukciou. Všetky izby sú zariadené novým nábytkom s vlastným sociálnym zaradením, satelitnou TV a wifi pripojením na internet.  V cene ubytovania v hoteli sú aj raňajky formou švédskych stolov.

Overiť dostupnosť

Hodnotenie od našich hostí


Darujte pobyt

darujte cestu k oddychu a zážitkom svojím blízkym či kamarátom