Prenájmy

FIREMNÉ AKCIE, ŠKOLENIA A EVENTY PRE KAŽDÉHO

 

Lopušná dolina resort je skvelým miestom na stretnutia pri akejkoľvek rodinnej, či pracovnej príležitosti. Vieme Vám ponúknuť priestory na pracovné stretnutia, eventy, teambuildingy, workshopy, športové podujatia, rodinné oslavy a mnoho iných. Vaše stretnutia podporí spoločenská miestnosť, multifunkčné športovisko, no aj menší salónik s rozlohou 41 m². Naša lokalita je obrovskou výhodou pre tieto podujatia- podtatranská príroda, výhľad na les sprevádzaný zvukom potoka.

Wi-fi

Flip-chart

Projektor

Klíma

PRIESTORY PLNÉ PRÍLEŽITOSTÍ

Pre vaše stretnutia sme prichystali hneď niekoľko veľkých priestorov, ale aj menších miestností.

SALÓNIK
max. 20 osôb, 41m²

V salóniku máme k dispozícii premietacie plátno, čiže je vhodný na menšie konferencie alebo workshopy, je vhodný aj na menšie rodinné oslavy v kruhu najbližších vďaka jeho útulnej atmosfére.

 

REŠTAURÁCIA
max. 60 osôb, 115 m²

Reštaurácia je skvelým miestom na rodinné stretnutia, alebo aj pracovné stretnutia. Vieme Vám pripraviť oslavy, svadby a miestnosť premeniť na tanečnú sálu vybavenú s klímou a internetovým pripojením.

 

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ
max. 60 osôb, 105 m²

V spoločenskej miestnosti sa nachádza plátno a dáta projektor, čiže je vhodná na team builingy, konferencie ale aj na rodinné oslavy a svadby

 

REŠTAURÁCIA+SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ
max. 60 osôb, 220 m²

Prenájom reštaurácie a spoločenskej miestnosti v jednom, je vhodný na väčšie spoločenské či  rodinné oslavy (svadby, „okrúhliny“..)Vhodné, ako využitie tanečného parketu a zároveň jedálenskej časti.

 

GRILL HOUSE
max. 60 osôb, 100 m²

Novo otvorená prevádzka Grill house s celoročným využitím (vykurovaním) sa nachádza na konci resortu v tichom lesnom prostredí, je vhodný na rodinné oslavy, firemné akcie alebo grilovačky.

Samostatná prevádzka, s prípravným pultom, výčapom, vlastným sociálnym zariadením a grilovacou časťou. Možnosť varenie gulášu, grilovania kurčiat či prasiat. Grill house disponuje vlastným hudobným ozvučením, internetom a flip chartom pre firemné meetingy.

 

WELLNESS
max. 18 osôb, 100 m²

Wellness ponúka fínsku, parnú a infrasaunu, vnútornú  a vonkajšiu vírivku,  outdoorový bazén  s protiprúdom, s unikátnymi výhľadmi aké nájdete iba u nás. V prípade záujmu možnosť masáží.

 

ŠPORTOVÝ KLUB
max. 80 osôb, 100 m²

Športový klub s vykurovanými šatňami a sociálnym zázemím. Je vybavený kuchynkou a dreveným lavicovým sedením. Na jar, leto či jeseň je ŠPORTKLUB ideálnym partnerom pre Vašu firmu a rodinu na oslavu, firemné hry a  upevňovanie vzťahov. Zázemie ponúka štýlový jedálenský riad, výčapné zariadenie, umývačku pohárov, 2 ks plynových ohrievačov s PB fľašou, 2 šatne so sprchami a WC, umelé osvetlenie, ozvučenie a mikrofón.

 

MULTIFUNKČNÉ ŠPORTOVISKO
max. 22 osôb

Je celoročná športová zóna s ponukou bezkonkurenčnej škály možností pre: tenis, stolný tenis, bedminton, volejbal, streetbal, nohejbal, minifutbal, lukostreľbu, šípky a biliard. V zime sa MFI premení na ľadovú plochu pre milovníkov korčuľovania a hokeja. Športovisko je vybavené výkonným ozvučením, mikrofónom, umelým osvetlením, šatňami a sprchami.

 

MULTIFUNKČNÉ ŠPORTOVISKO+ŠPORTKLUB
max.102 osôb

Prenájom je vhodný na celodennú alebo poldennú športovú akciu pre firmy, školy, rodiny vzhľadom k plnohodnotnej výbave areálu

TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Súhlasím so spracovaním údajov


Pre akékoľvek informácie prosím kontaktujte prevádzku Resortu: sedlakova.m@lopusnaresort.sk

SME PRE VÁS OTVORENÍ


Milí hostia, od 7.mája Vás radi opäť privítame u nás v Lopušná dolina Resorte

Recepcia je v prevádzke cez víkendy od 7:00-19:00

Vaše požiadavky zodpovieme telefonicky alebo mailom

Možnosť využitia terasy cez víkendy (zatiaľ podávame len nápoje)

V ponuke máme multifunkčné športovisko a prenájom elektro bicyklov pre externú a internú klientelu 

Wellness je mimo prevádzky z dôvodu platných nariadení RÚVZ.

Každá osoba využívajúca služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19.

Test nemôže byť starší ako 72 hodín, negatívny výsledok RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nemôže byť staršie ako 72 hodín, táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov.

Zakazuje sa konzumácia pokrmov alebo nápojov v spoločných priestoroch prevádzky.

V prípade detailnejších informácií nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 905 264 151