Chaty

Lopušná dolina resort – CHATY ponúka ubytovanie v deviatich horských chatách, ktoré boli do prevádzky uvedené v lete 2019. Chaty majú spolu 69 pevných lôžok, sú priestranné a plne vybavené t.j. sociálne zariadenie, kuchynská linka s inventárom, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský stôl, rozkladací gauč, ktorý sa dá využiť ako prístelka, tri spálne        ( dve na poschodí a jedna na prízemí ), TV so satelitným pripojením a wifi pripojenie na internet.

Chaty 1 – 8 disponujú kapacitou 8 pevných lôžok v jednej chate s možnosťou prístelky pre 2 osoby na rozťahovacom gauči. Chata č.9 je menšia, s kapacitou 5 pevných lôžok a možnosťou prístelky na rozkladacom gauči. Aby sme zvýšili váš komfort, plánujeme do konca roka 2020 vybaviť všetky chaty aj možnosťou varenia, a teda do kuchynskej linky doplniť platničky na varenie ( túto možnosť má zatiaľ len chata č.8 ).

Bonusom každej chaty ( okrem chaty č.9) je vlastná terasa a posedenie s murovaným ohniskom pri každej chate. K dispozícii je aj mriežka na grilovanie, grilovací set, kotlíkový guláš a sekerka na rúbanie dreva.

 

 

RECENZIE

Príjemná atmosféra

Moderne zrekonštruovaný hotel v prekrásnej prírode, ktorý je vzialený 3 km od Svitu a 10 km od Popradu. Príjemná atmosféra, skvelá obsluha, lacné menu dňa a chutná kuchyňa. Skvelá dostupnosť po cyklotrase od Popradu.

Roman
Roman
facebook

Absolútne spokojní

Boli sme absolútne spokojní, aj keď sme mali zľavový kupón zo zľavového portálu, profesionálne služby, veľmi milý a ochotný personál, perfektné raňajky, môžeme len doporučiť 🙂

Clariana
Clariana
facebook

Perfektné ubytovanie

Perfektné ubytovanie,chutné raňajky,príjemné kľudné prostredie vhodné aj na školské výlety

Monika
Monika
facebook

Vážení hostia, z dôvodu nariadenia vlády SR z 12.10.2020 kvôli nepriaznivej situácii s COVID-19, bude náš Resort do 20.12.2020 zatvorený.
O opätovnom otvorení Resortu vás budeme informovať. Za vašu priazeň a pochopenie veľmi pekne ďakujeme.
V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na mailovej adrese: fabkova.v@lopusnaresort.sk
Tím Resortu Lopušná dolina