Chaty

Lopušná dolina resort – CHATY ponúka ubytovanie v deviatich horských chatách, ktoré boli do prevádzky uvedené v lete 2019. Chaty majú spolu 69 pevných lôžok, sú priestranné a plne vybavené t.j. sociálne zariadenie, kuchynská linka s inventárom, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský stôl, rozkladací gauč, ktorý sa dá využiť ako prístelka, tri spálne        ( dve na poschodí a jedna na prízemí ), TV so satelitným pripojením a wifi pripojenie na internet.

Chaty 1 – 8 disponujú kapacitou 8 pevných lôžok v jednej chate s možnosťou prístelky pre 2 osoby na rozťahovacom gauči. Chata č.9 je menšia, s kapacitou 5 pevných lôžok a možnosťou prístelky na rozkladacom gauči. Aby sme zvýšili váš komfort, plánujeme do konca roka 2020 vybaviť všetky chaty aj možnosťou varenia, a teda do kuchynskej linky doplniť platničky na varenie ( túto možnosť má zatiaľ len chata č.8 ).

Bonusom každej chaty ( okrem chaty č.9) je vlastná terasa a posedenie s murovaným ohniskom pri každej chate. K dispozícii je aj mriežka na grilovanie, grilovací set, kotlíkový guláš a sekerka na rúbanie dreva.

 

 

RECENZIE

Príjemná atmosféra

Moderne zrekonštruovaný hotel v prekrásnej prírode, ktorý je vzialený 3 km od Svitu a 10 km od Popradu. Príjemná atmosféra, skvelá obsluha, lacné menu dňa a chutná kuchyňa. Skvelá dostupnosť po cyklotrase od Popradu.

Roman
Roman
facebook

Absolútne spokojní

Boli sme absolútne spokojní, aj keď sme mali zľavový kupón zo zľavového portálu, profesionálne služby, veľmi milý a ochotný personál, perfektné raňajky, môžeme len doporučiť 🙂

Clariana
Clariana
facebook

Perfektné ubytovanie

Perfektné ubytovanie,chutné raňajky,príjemné kľudné prostredie vhodné aj na školské výlety

Monika
Monika
facebook

Vážení hostia, vzhľadom na aktuálnu situáciu je Lopušná dolina Resort zatvorený.
Pre akékoľvek informácie prosím kontaktujte prevádzku Resortu: sedlakova.m@lopusnaresort.sk